Laboratuvar

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürdürmek laboratuvarımızın birincil hedefleri arasında bulunmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini izlemek amacıyla her raporla birlikte müşteri memnuniyeti anketi gönderilir. Faks, e-posta veya posta ile gelen müşteri anketlerinin laboratuvara ulaştığına dair müşteriye bildirimde bulunulur. Gerekli çalışmaların yapıldığına dair müşteriler bilgilendirilir. Gelen cevaplar Yönetimi Gözden Geçirme toplantılarında ele alınır.

TS EN ISO/IEC 17025 standardımız gereği size daha iyi hizmet verebilmemiz ve kendimizi geliştirmemiz adına Müşteri Memnuniyeti anketimizi indirerek doldurmanızı ve e-posta ile laboratuvar@marzinc.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Marzinc A.Ş. kapsamında olan laboratuvar faaliyetleri ve sonuçları ile ilgili memnuniyetsizliğin herhangi bir kişiden, müşterilerden veya diğer ilgililerden iletilmesi durumu şikayet olarak tanımlanır ve bu şikayet prosedürü çerçevesinde gerekli işlemler uygulanır. Şikayet başvuru formunu indirerek doldurmanızı ve e-posta ile laboratuvar@marzinc.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

İtiraz-Şikayet İş Akış süreci hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.


Akreditasyon Sertifikası

Laboratuvar
Fotoğrafları

İletişim Bilgileri

Hızlı bir iletişim için telefon ile arayarak yada eposta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merkez

Adres :Hal Yolu Çayır Cad. Bay Plaza No 5 Kat 10 PK:34752 İçerenköy Ataşehir İstanbul-TÜRKİYE
Tel:+90 (216) 577 71 71
Fax:++90 (216) 577 54 80

Fabrika

Adres :Karabük Organize Sanayi Bölgesi
Akören Köyü – Karabük
Tel:+90 (370) 447 60 18
Fax:+90 (370) 447 60 19
E-mail : info@marzinc.com.tr

Depo

Adres : Marzinc Marmara Geri Kazanım San ve Tic. A.Ş. Deposu,
Yağcılar Mahallesi No:125 Terkehatipler/Bartın
E-posta : info@marzinc.com.tr